{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.249 visninger | Oprettet:

Robert vil ikke giftes {{forumTopicSubject}}

Når Robert Pattinson og Kristen Stewart er i nærheden af hinanden, er alt fryd og gammen, men lige så snart parret er hver for sig, tærer jalousien på forholdet.

Da parret i sommers var i gang med hver deres filmprojekt langt fra hinanden, var det ved at gå galt.

- Da de var fra hinanden i sommers, var det ekstremt hårdt for dem begge, fortæller en kilde til nowmagazine.com. – Rob var i LA og arbejdede sammen med Reese Whitherspoon, og hvis han gik ud en aften og ikke tog telefonen, ville Kristen begynde at græde, fordi hun var overbevist om, at han var sammen med Reese.

Men det er ikke kun Kristen, der har svært ved at stole på sin kæreste. Og så Robert har svært ved at styre jalousien. Da Kristen var i Montreal og indspille ’On The Road’, kom ’Twilight’-hottien på uanmeldt besøg for at tjekke, hvad hun lavede.

Ifølge kilden har Kristen foreslået, at de skulle giftes for at vise, hvor engagerede de er, men Robert har afslået – stjernen siger, at han synes, de er for unge.

anne


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af 5 lamper 1.320 kr.
  • Need to move ikea wardrobe to new apartment around 200 meters away. 800 kr.
  • Beskæring af æbletræ 1.000 kr.
  • Hjælp til en kommede som skal skilles ad 300 kr.
  • Opvaskemaskine vil ikke tænde 750 kr.
  • Beskæring af to træer 700 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Robert vil ikke giftes
Kommentér på:
Robert vil ikke giftes

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce