Jeg er så ked af det :'( Jeg er så ked af det :'(
Om natten til søndagen slog min elskede kæreste op med mig, og jeg er bare sønderknust nu. Han skrev så at han elskede mig mere end niget andet i verden, men at han var nød til at slå op. Vi var sammen for ca. 2 uger siden for første gang da vi bor lidt fra hinanden, vi var hjemme hos hans mor. næste weekend var det så meningen at vi skulle være sammen igen hjemme hos mig, men han måtte så ikk for sin far og det var så mening at hans far villle gøre ham hjem til mig her en dag i sommerferien. men så skrev han jo at han var nød til at slå op. han havde skrevet til mig på msn. han skrev:
" westrup@live.dk sagde (28-06-2009 kl. 01:48):
er ked af det skat det er noget lort det jeg har gjort mod dig skat men du skal vide det er ikke dig det er mig og at jeg elsker dig og de 3 dag jeg var sammen med dig var de bedst dag i mit liv skat.
westrup@live.dk sagde (28-06-2009 kl. 01:52):
elsker dig skat elsker dig skat elsker dig skat elsker dig skat mere end nogen anden pige eller ting i helle den her lorte verden"
Jeg tror at det er hans far der har bedt ham om at slå op, hvad tror i? jeg er virkelig så ked af det. undskyld det er lidt langt
feb 2008
Følger: 34 Følgere: 32 Katte: 3 Emner: 6 Svar: 17
maj 2009
Følger: 6 Følgere: 5 Katte: 2 Svar: 5
men ja det kunne godt lyde sådan
jan 2008
Følger: 21 Følgere: 18 Katte: 9 Emner: 21 Svar: 57
jan 2009
Følger: 3 Følgere: 2 Katte: 3 Emner: 4 Svar: 11
så kan man da ikke elske en person..?
du skal nok komme op på hesten igen...
der er mange fyre i verden.. så det skal nok gå;)
jan 2008
Følger: 21 Følgere: 18 Katte: 9 Emner: 21 Svar: 57
jan 2008
Følger: 21 Følgere: 18 Katte: 9 Emner: 21 Svar: 57
sep 2007
Følger: 2 Følgere: 1 Katte: 4 Emner: 6 Svar: 22
Jeg er så ked af det :'(
Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside